Агенція Ткачук Наталії
Агенція Ткачук Наталії
Львів
Показати телефон
Рекомендувати

Оренда комерційної нерухомості (17)

  • Агенція Ткачук Наталії
    11 000 грн/міс
    275 грн/м²

    Гетьмана Петра Дорошенка вул. (Жовтнева), 17

    ПРЕМІУМ
    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    1895 рік побудови
    сьогодні
    Приміщення Дорошенка (початок вулиці). Площа 40 м². Вхід із двору та вікно у двір. Приміщення дворівневе. Поверх 1 площею 16м² та півпідвал площею 24м² . Опалення індивідуальне (електричне). Газу нема. Санвузол. Вільно. Ціна 11000грн +КП.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    500 $/міс
    11 $/м²

    Тараса Шевченка вул., 25

    багатофункціональне приміщення
    45 м²
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Приміщення Шевченка (ЖК Велика Британія). Новобудова. Поверх 1/7. Фасадний вхід. Площа 45м². Ремонт. Санвузол. Кухня. Ідеально під офіс, салон краси, інтернет магазин, інше. Вільне. Ціна 500$+КП
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    12 000 грн/міс
    75 грн/м²

    Зелена вул., 113

    багатофункціональне приміщення
    160 м²
    сьогодні
    Зелена (середина). Вхід з внутрішнього двору. Цоколь (вниз 9 сходинок). Приміщення загальною площею 160м². Кімнати ізольовані 100м² та 44м², коридор 12м², санвузол. Світло 8кВт. Лічильники вода, світло. Опалення центральне. Вартість опалення входить в ціну. Є можливість підїзду авто до входу. Можливий ремонт в рахунок орендної плати. Ціна 12000грн
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    8 000 грн/міс
    200 грн/м²

    Володимира Великого, 2

    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    сьогодні
    Рясне Руське. Салон краси. Повністю обладнаний. Перукарські крісла 2, мийка, манікюрний стіл. Диван. Рецепція. Підігрів підлоги по всій площі. Вільний. Сигналізація. Санвузол спільний. Графік 9.00-22.00. Ціна 8000грн +кп
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    30 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Івана Боберського вул., 14

    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    сьогодні
    Оренда офіс вул. Боберського (бічна вул. Любінської, Городоцької). Поверх 2/2ц. Площа 100м². Кімнат 6. Індивідуальне опалення- котел газовий. Меблі при потребі заберуть або залишать. Гарне внутрішнє подвір'я, є альтанка. Парковка біля будинку вздовж вулиці. Поряд зупинка транспорту, магазини, ТЦ Скриня, приміський вокзал. Цілодобовий доступ до приміщення, без прив'язки до графіка. Вільний. Ціна 100м²- 30000 грн (300 грн/м²). Можлива здача частини приміщення. Ціна за 2 кабінети 10000грн.+КП. Орендодавець ТзОВ. Оплата по перерахунку.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    2 000 $/міс
    5 $/м²

    Паркова, 3

    багатофункціональне приміщення
    425 м²
    сьогодні
    Оренда приміщення Рясне-Руське при трасі. Вул. Паркова. Площа 425м² у трьох рівнях. Перша здача. Ремонт завершать під потреби орендаря. Поверх 1 площею 220м² складається із: просторе приміщення одним залом 141м², приміщення 42м² з фасадним входом та вікнами, приміщення 19,2м², санвузол, кухня 11м². Цоколь площею 153м² складається із: приміщення одним залом 95м², коридор, санвузли, кладові та допоміжні приміщення. Центральне водопостачання, каналізація. Газ. Потужність світла збільшать, буде 50 кВт. Наразі є 7 кВт. Ціна 2000$ підійде під ресторан, кафе-бар, мінімаркет, інше.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    40 000 грн/міс
    400 грн/м²

    Івана Сулими вул., 26

    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    сьогодні
    Оренда офіс Сулими (Кондукторська). Приміщення 100 м². Новобудова. Поверх 3/4ц. Євроремонт. Офіс. 3 ізольовані кімнати з панорамними вікнами. Просторий санвузол. Серверна кімната. Кондиціонер. Котел. Обладнана кухня. Балкон. Світлий, сонячний. Вільний. Ціна 40 000 грн. +КП. Є можливість орендувати 200 м² за 70000грн.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    1 000 €/міс
    4 €/м²

    Індустріальна, 1

    склад
    250 м²
    сьогодні
    Оренда складів с. Муроване (Пустомитівський район Львівської області, за с. Малехів). Перша здача. Сучасні окремі 2 склади на великій закритій території. Площа кожного складу по 250м² одним приміщенням. Власниця встановить ролокасети та двері. Ціна одного складу 1000 євро (можлива оплата в гривнях). До Львова 5хв. їхати, гарною рівною дорогою. Можлива здача 2 складів, що поряд 500 м² за 2000 євро.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    1 100 $/міс
    10 $/м²

    Зелена вул., 115

    багатофункціональне приміщення
    110 м²
    сьогодні
    Зелена (поряд з вул. Жасминова). Нежитлове приміщення з євроремонтом. Площа 110м². Фасадний вхід та вікна. Поверх 1/9ц. Кімнат 4, із них 3 ізольовані кімнати. 2 санвузли. Індивідуальне опалення котел. Бойлер на гарячу воду. Підігрів підлоги. Ролокасети. Сигналізація. Світло 51 кВт. Паркомісця. Вільно з 20 листопада. Можна орендувати також склад поряд площею 50м² за ціною 5$/м². Ціна 46000грн (1100$)
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    500 $/міс
    10 $/м²

    Омеляна Поповича вул., 5

    багатофункціональне приміщення
    50 м²
    сьогодні
    Оренда приміщення під офіс вул. Поповича (Проспект Шевченка). Площа 50 м². Поверх 1 високий. Фасадне вікно. Євроремонт. Вхід із внутрішнього подвір'я. Кімнати суміжні. Індивідуальне опалення (котел газовий). Сигналізація, інтернет. Під офіс. Вільне у грудні. Ціна 500$
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    350 $/міс
    14 $/м²

    Бігова вул., 17а

    багатофункціональне приміщення
    25 м²
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Приміщення вул. Бігова. Новобудова. Поверх 1/17ц. Фасадний вхід та панорамні фасадні вікна. Площа 25м². Є пандус. Євроремонт. Побілку оновлять у білому кольорі власники. Санвузол. Додатково у залі є вода 2 труби 50. Висота стелі 3,30м. Кутове. Опалення електричне- треба ставити батареї. Газу нема. Ідеально під салон краси поряд в 3 новобудовах нема. Можна під магазин, кав'ярню, офіс, алкомаркет, інше. Був зоомагазин. Приміщення вільне. Поряд магазин Близенько. Велика парковка біля будинку. Укриття в підземному паркінгу. У житловому комплексі три будинки по 214 квартир кожен. Ціна 17000грн.(350$) +КП Вільно
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    33 000 грн/міс
    413 грн/м²

    Бігова вул., 17

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Приміщення вул. Бігова. Новобудова. Поверх 1/17 ц. Фасадний вхід та панорамні фасадні вікна. Площа 80 м². Євроремонт. Просторий торговий зал 72 м². Світло 15 кВт. Здається в оренду разом обладнанням та меблями. Був продуктовий магазин. Три кондиціонери на охолодження та обігрів. Камери, відеонагляд. Висота стелі 3,30 м. Санвузол 1 м². Кладова 5 м². Кутове приміщення. Поряд велика парковка, укриття у підземному паркінгу. У житловому комплексі три заселені будинки по 214 квартир кожен. Ціна 33000 грн. (750$). [телефон приховано], [телефон приховано]
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    100 000 грн/міс
    1 грн/м²

    Джерельна вул., 20б

    багатофункціональне приміщення
    200000 м²
    1914 рік побудови
    сьогодні
    Офіс 200 м² на вул. Джерельна (район ТРЦ Forum Lviv) Тип будівлі: Окремостояча будівля (офіс на 3 поверсі з 3-х). є можливість перепланування. Повністю готовий до роботи офіс «під ключ» з меблями та технікою (попередній орендар — IT-компанія) Встановлені системи кондиціонування. Швидкісний інтернет (оптоволокно). Велика виділена потужність світла. Наявне надійне сховище безпосередньо в будівлі. Встановлено сигналізацію та систему відеонагляду. Вільний доступ до приміщення 24/7. Наявна власна зона для паркування авто. Власний санвузол, офісна кухня/зона відпочинку. Найкраща локація в центрі з доступом до фудкортів, магазинів та транспортної розв’язки ТРЦ Forum.
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    45 000 грн/міс
    563 грн/м²

    Героїв УПА вул., 14

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    1917 рік побудови
    сьогодні
    Оренда комерційного приміщення з фасадним входом в супер локації вул. Героїв Упа Площа: 80 м² Ціна: 45 000 грн +кп Поверх: 1 з 3 Cанвузол роздільний (душ) Облаштована кухня Опалення: Індивідуальне електричне Світло 6 кВт Парадний вхід також є вхід з внутрішнього двору. Зроблено 4 кімнати(кабінети) є душ, вода, кондиціонер. Була перукарня.Деякі меблі, що на фото, належать попереднім орендарям. Ідеально під салон краси, офіс і тд. [телефон приховано]Люба
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    20 400 грн/міс
    200 грн/м²

    Городоцька вул., 180

    багатофункціональне приміщення
    102 м²
    вчора
    Приміщення Городоцька (на території Мотозаводу). Поверх 2. Площа 102м². Є зал 80 м²+кабінет+міні кухня. Ремонт. Кондиціонер. Ідеально під швейний цех, він там був. Санвузол на поверсі спільний з іншими орендарями. Вільне Ціна 20400 грн (200грн/м²) +Комунальні: світло, опалення зимою 110грн/м².
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    6 000 грн/міс
    100 грн/м²

    Городоцька вул., 180

    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    вчора
    Нежитлове приміщення під виробництво чи склад на території Мотозаводу. Без ремонту. Висока потужність світла Вільне ЦІНА 6000 +кп
    Рієлтор
  • Агенція Ткачук Наталії
    50 000 грн/міс
    200 грн/м²

    Січових Стрільців, 2

    склад
    250 м²
    2025 рік побудови
    вчора
    Оренда складів с. Муроване (Пустомитівський район Львівської області, за с. Малехів). Перша здача. Сучасні окремі 2 склади на великій закритій території. Площа кожного складу по 250м² одним приміщенням. Власники встановлять ролокасети та двері. Ціна одного складу 50000грн . До Львова 5хв. їхати, гарною рівною дорогою. Можлива здача 2 складів, що поряд 500 м² за 100000грн.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?