Агенція Ткачук Наталії
Агенція Ткачук Наталії
Львів
Показати телефон
Рекомендувати
9
Років на ринку
5
Місяців на сайті
4
Рієлторів
85
Оголошень
10 738
Рекламна
активність

Про компанію

Допоможу продати, орендувати, купити, житлову, комерційну нерухомість, земельні ділянки. Покупцям та орендарям пропоную великий вибір об’єктів нерухомості. Юридичний супровід. Продавцям та орендодавцям допоможу продати або здати в оренду нерухоме майно, завдяки широкій клієнтській базі, ефективній рекламі, професійній фото та відеозйомці. Послуги здачі в оренду і продажу безкоштовні для власників.

Портфоліо реалізованих об’єктів (284)

  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    10 000 грн/міс

    Чорновола, 1

    Доступна на короткий термін Центр
    2 кімнати
    45 / 35 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    1 р. 11 міс. тому
    2к. Чорновола. (центр, поруч Ашан). Площа 45/30/7 м². Поверх 3/5 панель. Ремонт. Меблі та побутова техніка (холодильник, пральна машинка, мікрохвильовка, чайник, праска). Інтернет, балкон засклений, кімнати суміжні, не кутова. Лічильники на воду, світло. Вікна в тихий дворик. Біля будинку місце для авто. До Ашану 2хв., Форуму 3хв. пішки, до Оперного 7хв. пішки. Беруть всіх 1-2 людини, можна з чемною тваринкою. Без малих дітей. Оплата перший місяць і страховий платіж обов'язково. Вільна. Ціна 10000грн+КП Квартира паралельно виставлена на продаж, але ціна досить висока, дивляться рідко. Можна на короткий термін 1-2-3 місяці
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    10 000 грн/міс

    Володимира Великого вул. (Артема), 34

    2 кімнати
    40 / 30 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    3 р. 3 міс. тому
    2к. Володимира Великого (Океан) Поверх 4/5. Площа 40м.кв. Балкон засклений. 1кімната ізольована, 1 прохідна, ванна, туалет окремо. Двохспальне ліжко старіше і диван розкладний. Наявна побутова техніка холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, газова плита. Ціна 10000+кп
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    5 000 грн/міс
    250 грн/м²

    Шолом-Алейхема вул., 5

    приміщення вільного призначення
    20 м²
    2 р. 7 міс. тому
    НФ Шолом-Алейхема (центр). Площа 20м². Ремонт. Поверх 1/3ц. Приміщення під магазин, офіс, салон, Опалення електричне. Вхід з двору. Цоколь. Вільно з березня. Ціна 5000грн+КП
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    20 000 грн/міс

    Устима Кармалюка вул., 2

    2 кімнати
    63 / 35 / 15 м²
    поверх 1 з 4
    3 р. 3 міс. тому
    2к. Личаківська (Кармалюка). Євроремонт. Меблі та побутова техніка (холодильник, газова плита, мікрохвильовка, телевізор, при потребі доставлять пральну машинку та посудомийку). Можна під офіс або житло (доставлять двохспальне ліжко та розкладний диван, столи заберуть). Поверх 1 високий. Вхід парадний. Площа 63м². Кімнати ізольовані. Балкон. Гардероб. Індивідуальне опалення-котел. Газова плита. Ванна, душ, туалет підігрів підлоги. Інтернет. Сигналізація, охорона. Потужність світла 15кВт. Поруч магазини, Винниківський ринок, лікарня, парк, до центру 10хв.пішки. Ціна 20000грн (500$)+КП Світло постійно, не відключають. [телефон приховано], [телефон приховано]
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    20 000 грн/міс
    317 грн/м²

    Личаківська вул. (), 2

    офісне приміщення
    63 м²
    3 р. 3 міс. тому
    2к. Личаківська (Кармалюка). Євроремонт. Меблі та побутова техніка (холодильник, газова плита, мікрохвильовка, телевізор, при потребі доставлять пральну машинку та посудомийку). Можна під офіс або житло (доставлять двохспальне ліжко та розкладний диван, столи заберуть). Поверх 1 високий. Вхід парадний. Площа 63м². Кімнати ізольовані. Балкон. Гардероб. Індивідуальне опалення-котел. Газова плита. Ванна, душ, туалет підігрів підлоги. Інтернет. Сигналізація, охорона. Потужність світла 15кВт. Поруч магазини, Винниківський ринок, лікарня, , парк, до центру 10хв.пішки. Ціна 20000грн (500$)+КП Світло постійно, не відключають. [телефон приховано], [телефон приховано]
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    8 000 грн/міс

    Жовківська, 1

    2 кімнати
    35 / 25 / 7 м²
    поверх 1 з 3
    3 р. 3 міс. тому
    Оренда 2к. Жовківська 1/3ц. Євроремонт. Меблі та побутова техніка. Індивідуальне опалення- котел. Вільна. Беруть тільки 1 чоловіка або жінку з західної України. Паркомісце у закритому дворику. Ціна 8000 грн. Без СП
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    12 000 грн/міс

    Скорини, 2

    2 кімнати
    50 / 35 / 9 м²
    поверх 2 з 9
    3 р. 3 міс. тому
    Оренда 2к Скорини (це 3к.кв., третя кімната закрита), 2 поверх. Кімнати ізольовані. 2х ярусне ліжко, кутовий диван та 2х спальне ліжко. Два зашклених балкони. Санвузол роздільний. В коридорі гардеробна. Є необхідна техніка (2х дверний холодильник, варочна панель, електро духовка, посудомийка, пралка, плазма, вайфай). Опалення центральне. Вільна. Можна з котиком. Ціна 12 000+кп
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    6 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Гетьмана Петра Дорошенка вул. (Жовтнева), 1

    приміщення вільного призначення
    20 м²
    3 р. 4 міс. тому
    Дорошенка (початок). Площа 20м.кв. 1 поверх повноцінний. Вхід з двору. Індивідуальне опалення електричне. Санвузол. Міні кухня. Ціна 6000грн +кп
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    23 000 грн/міс
    575 грн/м²

    Гетьмана Петра Дорошенка вул. (Жовтнева), 66

    приміщення вільного призначення
    40 м²
    2 р. 11 міс. тому
    Дорошенка. Площа 40м². Фасадний вхід. Євроремонт. Індивідуальне опалення електричне, сигналізація, кондиціонер, санвузол. Міні кухня. Під офіс, представництво, магазин, салон краси, інше. Можлива оплата по перерахунку. Ціна-23000грн +КП Вільно з 1 червня огляди можливі вже
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    6 000 грн/міс

    Таджицька вул., 1

    1 кімната
    35 / 20 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    2 р. 7 міс. тому
    1к. Таджицька (бічна Пасічної). Поверх 3/5. Меблі та побутова техніка (пральна машинка, холодильник, газова плита, бойлер на гарячу воду). Косметичний ремонт, чиста. Балкон. Центральне опалення. Для 1 працюючої людини, пари, без дітей, не студенти. Ціна 6000грн+КП. Вільна з 1 жовтня. Без співпраці по даній квартирі
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    12 000 грн/міс

    Пулюя, 2

    1 кімната
    43 / 20 / 15 м²
    поверх 3 з 9
    3 р. 4 міс. тому
    1к. Пулюя. Новобудова. 3/9ц. Площа 43м². Кухня студія та ізольована спальня. Індивідуальне опалення -котел. Меблі та побутова техніка. 2 дивани розкладні, можуть доставити ліжко. Сигналізація. Інтернет. Тільки довготривало. Вільна. Ціна 12000грн+КП
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    11 000 грн/міс

    Ковельська вул., 2

    2 кімнати
    60 / 35 / 15 м²
    поверх 4 з 9
    3 р. 2 міс. тому
    2к. Черкаська (Ковельська). Новобудова 2012р., сусіди ремонтів не роблять. Загальна площа 60кв. Поверх 4/9, ліфт. Кімнати ізольовані. Меблі та побутова техніка. Балкон. Будинкове опалення. Світло не вимикають. Розглядають пару, можна з дитиною. Якщо тваринка -то маленький песик. Від 4 місяців і довше. Вільна. Ціна 11000грн.+КП
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    20 000 грн/міс

    Жасминова вул., 9

    2 кімнати
    80 / 50 / 20 м²
    поверх 4 з 9
    3 р. 5 міс. тому
    2к. Жасминова. Новобудова. Перша здача. Площа 80м². Кімнати ізольовані. Євроремонт у світлих тонах. Меблі і побутова техніка (посудомийка, мікрохвильова, духовка, індукційна плита, чайник, пралка, праска, два телевізори). 2 засклені лоджії. Велика шафа, комп'ютерний стіл з кріслом, двоспальне ліжко, італійська меблева стінка, розкладний диван. Опалення індивідуальне - котел. Ліфт. Будинок заселений. Можна орендувати паркомісце у підземному паркінгу за окрему плату. Вікна в тихий дворик. Поряд з будинком парк Погулянка та парк стадіону Україна. До центру 5хвилин їхати. Беруть 1-2 людини без тварин. Ціна 20000грн (500$) за потреби паркінг є 50$
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    14 000 грн/міс

    Кільцева вул., 2

    2 кімнати
    57 / 40 / 15 м²
    поверх 3 з 5
    3 р. 5 міс. тому
    2к. Винники. Новобудова. Перша здача. Поверх 3 без ліфта. Площа 57м². Меблі та побутова техніка. Балкон. Кімнати ізольовані. Посудомийки нема. Вікна в тихий дворик. Квартира тепла, світла, сонячна. Не кутова. Поруч магазини, кінцева 40 маршрутки. Можна з дітками і маленькими тваринками. Ціна 14000грн +кп
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    25 000 грн/міс

    Кривчицька Дорога вул., 2

    120 / 70 / 20 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    2 р. 11 міс. тому
    Кривчицька дорога (бічна Личаківської) 120/80/22 кв.м. Окремостоячий 2-х поверховий. Утеплений фасад. Євроремонт, 4 кімнати, 2 с/в, індивідуальне опалення, підігрів підлоги на 1 поверсі в коридорі, кухні та санвузлі. Меблі та побутова техніка (пральна машинка, газова плита, холодильник, мікрохвильовка). Є кондиціонер, інтернет, сигналізація. Вільний. Місце для авто у затишному дворі. Беруть всіх. Максимум 6 осіб. Ціна 25000грн
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    8 000 грн/міс

    Медової Печери вул. (), 38

    1 кімната
    40 / 19 / 7 м²
    поверх 3 з 9
    3 р. 5 міс. тому
    1к. Медової печери. Площа 37/18/7, 3/9ц. Чешка. Косметичний ремонт. Меблі (двоспальне ліжко) та побутова техніка (пральна машинка, холодильник, газова плита). Балкон. Центральне опалення. Бажано для 1 людини, пари, сім'ї, можна з дітками. Іноземців не беруть. Ціна 8000грн. +КП
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    8 000 грн/міс

    Миколи Хвильового вул., 1

    1 кімната
    35 / 16 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    3 р. 6 міс. тому
    1к.Хвильового 5/5ц. Меблі та побутова техніка. Балкон. Центральне опалення. Вільна. Беруть без тваринок. Ціна 8000 гр.+ ком.послуги Без СП
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    10 000 грн/міс

    Наливайка, 1

    Доступна на короткий термін Можна з дітьми Можна з тваринами
    3 кімнати
    100 / 60 / 12 м²
    поверх 3 з 3
    3 р. 2 міс. тому
    3к. Рясне Руське. Яворівський район, за Рясне. Новобудова. 3 кімнатна квартира. Ремонт в білих тонах. Площа 100м.кв. 1 поверх. Правильне планування. Кімнати ізольовані. Меблі доставлять те що потрібно. Пральна машинка, холодильник, газова плита. Санвузол разом. Опалення економний котел. Гараж входить у вартість оренди. Можна з дітками, тваринкою. Беруть всіх, але не схід. Вільно. Ціна 10 000грн.+КП (малі літом від 300грн, а зимою 1000-2500грн) Можуть дати ділянку під город. Звільняється 1 листопада
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    5 000 грн/міс

    Юрія Руфа вул., 20

    1 кімната
    35 / 15 / 12 м²
    поверх 2 з 3
    3 р. 8 міс. тому
    1к. Некрасова. Меблі та побутова техніка. 2 поверх. Не кутова. Пічне опалення. Ванна та туалет на території кухні за шторкою. Вільна. Беруть з західної України пару, 1-2 хлопців. Не студентів. Ціна 5000грн+КП
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    7 500 грн/міс

    Джерельна, 35

    1 кімната
    25 / 12 / 5 м²
    поверх 2 з 3
    3 р. 8 міс. тому
    1к. Джерельна (біля Форуму) 2поверх. Площа 24м.кв. Меблі та побутова техніка. Диван розкладний та 2 розкладні стільці. Опалення конвектор електричний та пічка. Пралка. Можна працюючих або студентів. Ціна 7500( від 1-3х людей беруть) +КП Без СП
  • здано
    Агенція Ткачук Наталії
    5 500 грн/міс
    275 грн/м²

    Шолом Алейхема, 2

    приміщення вільного призначення
    20 м²
    3 р. 8 міс. тому
    Приміщення Шолом Алейхема. Площа 20м². Ремонт. Санвузол. Бойлер. В дворі. Цоколь. Вільно з 1 вересня. Ціна 5500грн

Центральний офіс

Львів, Хімічна 4
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: